هوش مصنوعی، مشاوری عالی برای دادن هدیه‌های سفارشی!

Untitled-1jpg444444545 دنیای نو - هوش مصنوعی، مشاوری عالی برای دادن هدیه‌های سفارشی!بی‌شک همه افراد تا به حال یا هدیه داده‌اند یا هدیه گرفته‌اند. هدایا در واقع، نوعی زبان عملی برای ابراز محبت به عزیزانمان است.

همه ما دوست داریم هدیه‌مان خاص و مقرون‌به‌صرفه باشد و دوستمان را خوشحال کند؛ اما برای بسیاری از ما پیش آمده است که گاه برای دادن هدیه و نوع آن با توجه به شرایط خود یا شخص مقابل، سردرگم می‌شویم و نمی‌دانیم در آن موقعیت چه چیزی را هدیه دهیم. به همین دلیل در نهایت مجبور می‌شویم چیزی را تقدیم دیگران کنیم که به طور کامل، بازگوکننده سلیقه ما نیست!

اما خبر خوش این است که فناوری هوش مصنوعی با نام AI Gifting، می‌تواند این کار را برای ما انجام دهد. این فناوری به‌خوبی قادر است در تصمیم‌گیری‌های ما برای انتخاب هدیه تأثیر بگذارد و به ما در این مورد کمک کند!

 

پیش از این یک نفر برای دادن هدیه احساسات شخصی خود را به چیزها می‌افزود و آن را به طرف مقابلش اهدا می‌کرد، اما هم‌اکنون به وسیله هوش مصنوعی، تمام شخصیت فرد به تمام معنا در هدیه منعکس می‌شود. به کمک این فناوری، یافتن هدایای سفارشی که افراد را راضی کند، بسیار آسان است و می‌توان گفت یک هدیه، دیگر به عروسک، شکلات و گل رز ختم نمی‌شود.

همچنین به کمک دیجیتالی شدن و الگوریتم‌های فناوری هوش مصنوعی، افراد می‌توانند یک کپی دیجیتالی از هر شیء، موسیقی یا نمایشگر گرافیکی متحرک را بسازند و در آنِ واحد برای او در هر کجای دنیا که هست بفرستند و او را شگفت‌زده کنند. ضمن اینکه مجبور نیستند برای دادن یک هدیه ساده، هزینه‌های سنگین حمل‌ونقل را بپردازند.

نکته دیگر اینکه شاید کمتر کسی دوست داشته باشد هدیه تکراری بگیرد! و این شاید به این دلیل است که شخص هدیه‌دهنده فراموش کرده است قبلاً چه چیزی را به دوستش هدیه داده. شاید کمتر کسی هم تا این حد حضور ذهن دارد که آن را به افراد یادآوری کند و به خاطر آن‌ها بیاورد که هدیه سال‌های گذشته چه بوده است. برنامه‌های هوش مصنوعی AI Gifting این کار را برای همه انجام می‌دهند. حتی در صورتی که افراد بخواهند دوباره هدیه خود را سفارش دهند، برنامه‌های هوش مصنوعی می‌توانند به آن‌ها در این مورد نیز کمک کنند.

 

منتشرشده در:هوشیو

تاریخ انتشار:1401.11.04