افزایش تبلیغات محیطی در جزیره قشم با هدف راهنمایی و تسهیل سفر گردشگران

565 دنیای نو - افزایش تبلیغات محیطی در جزیره قشم با هدف راهنمایی و تسهیل سفر گردشگران

با توجه به اینکه امسال ورود گردشگران به جزیره نسبت به سال قبل افزایش داشته است، تبلیغات محیطی را به منظور افزایش اطلاع رسانی و رفاه حال گردشگران افزایش داشته است.

از آغاز ستاد اجرایی خدمات سفر تا ششم فروردین ماه، ۶ هزار متر بنر اطلاع رسانی جاذبه های قشم، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان چاپ و در سطح شهر نصب شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل نزدیک به ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

همچنین چاپ بروشورهای اطلاع رسانی به منظور آگاهی گردشگران از جاذبه های جزیره، اماکن اقامتی، تفریحی و خدماتی نیز در دستور کار این کمیته قرار داشته و نزدیک به ۱۰۰ هزار بروشور چاپ و در مبادی ورودی جزیره توزیع شده است.

تمام اطلاعات مربوط به جزیره قشم اعم از نقشه، مشخصات جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی، شماره تماس و نشانی اماکن اقامتی، تجاری و تفریحی روی پرتال اطلاع رسانی ستاد سفر قشم قرار گرفته و گردشگران با اسکن بارکد مندرج روی استیکرهای راهنمای قشم گردی می توانند به صورت آنلاین به این اطلاعات دست یابند.

به منظور رفاه حال گردشگران نزدیک به ۱۵۰ هزار استیکر نیز چاپ شد و در مبادی ورودی در اختیار گردشگران قرار گرفت.

علاوه بر اقداماتی که در بالا ذکر شد، تولید محتوای گسترده ای در قالب خبر، گزارش، کلیپ، اینفوگرافی، موشن گرافی و فیلم انجام شد و در رسانه های رسمی و فضای مجازی منتشر و موجب آشنایی بیشتر هموطنان با جزیره جهانی قشم شده است.

منبع: خبر آنلاین