قابلیت های جدید Reels اینستاگرام برای جذب تولیدکنندگان محتوا معرفی شد

500 دنیای نو - قابلیت های جدید Reels اینستاگرام برای جذب تولیدکنندگان محتوا معرفی شداینستاگرام برای بخش ریلز چند قابلیت جدید ایجاد کرده است تا بتواند از طریق آنها رقابت با تیک تاک را ادامه دهد. قابلیت های جدید شامل ویژگی هایی برای ویرایش ویدیو و ساخت محتواهای جدید است.

 

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت های جدید بخش Reels در اینستاگرام با هدف افزایش جذابیت اینستاگرام برای بخش ریلز چند قابلیت جدید ایجاد کرده است تا بتواند از طریق آنها رقابت با تیک تاک را ادامه دهد. قابلیت های جدید شامل ویژگی هایی برای ویرایش ویدیو و ساخت محتواهای جدید است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت های جدید بخش Reels در اینستاگرام با هدف افزایش جذابیت این بخش ارائه شده اند. مهمترین قابلیت این بخش همان ویرایش ویدیوها است. اکنون کاربران قادر هستند با کمک این ویژگی ویدیو ها را ادیت کرده و در همان بخش به ویدیوهای خود، صدا، استیکر و متن دلخواه را اضافه کنند. این قابلیت به دلیل داشتن خط زمانی در پایش ویدیوها شباهت زیادی به ویژگی مشابه در تیک تاک دارد.

در تیک تاک کاربران به راحتی امکان دسترسی به ترندها و چالش ها را دارند. همین قابلیت جذابیت این پلتفرم را چندبرابر کرده است. بدین ترتیب تولید کنندگان محتوا به راحتی می توانند محتواهای به روز تولید کنند. اکنون اینستاگرام نیز با هدف یافتن ویدیوهای جدید روش تازه ای را امتحان می کند. در این ویژگی کاربران با دسترسی به یک صفحه جدید می توانند هشتگ ها و آهنگ های داغ را مشاهده کنند.

همچنین کاربران می توانند تعداد ویدیوهای ساخته شده بر اساس آهنگ جدید رادر نسخه جدید اینستاگرام که ابزار جدیدی برای تعامل بیشتر با مخاطبان هست را ملاحظه کنند. این ابزار تحلیلی، میزان زمان صرف شده توسط کاربران برای مشاهده ریلزها را نشان می دهد. همچنین اطلاعات دیگری مانند میانگین زمان مصرفی برای تماشای محتواها را نیز مشخص می کند. مشاهده کنند. سپس امکان ذخیره و استفاده مجدد آنها نیز وجود دارد.

منبع: تکنا