انتقاد از هزینه‌های هنگفت تبلیغات در صداوسیما

n00186087-b1 دنیای نو - انتقاد از هزینه‌های هنگفت تبلیغات در صداوسیمارئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران ضمن انتقاد از هزینه‌های هنگفت تبلیغات در صداوسیما گفت: کدام تولیدکننده می‌تواند از پس هزینه‌های تبلیغاتی صداوسیما برآید؟!

به گزارش خبرنگار ایسنا در آذربایجان شرقی، سید عبدالوهاب سهل‌آبادی در آیین بزرگداشت روز صنعت و معدن در تبریز از عملکرد شبکه توزیع کالا در کشور گلایه و اظهار کرد: شبکه توزیع اصلاً به فکر توزیع و تزریق کالاهای ساخت داخل به بازارهای داخلی نیست و فقط کالاهای وارداتی خارجی قاچاق را توزیع می‌کند.

وی همچنین از افزایش روزبه‌روز نرخ تسهیلات بانکی انتقاد کرد.

سهل‌آبادی اظهار کرد: در حال حاضر بهترین وبرترین وظیفه خود می‌دانیم که از گروه مذاکره هسته‌ای تشکر کنیم، چراکه با یک تغییر نگرش، تغییر ادبیات و تغییر یک برخورد توانستیم بلاهای متعددی را که در چند سال گذشته در کشور تحمل کردیم به پایان برسانیم.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران بابیان اینکه شخص رهبر معظم انقلاب اسلامی از گروه مذاکره‌کننده هسته‌ای حمایت کرده و به‌صورت مستمر پیگیر این مسئله بودند، افزود: تلاش‌ها، حمایت‌ها و توصیه‌های مسئولان تراز اول نظام و در رأس آن‌ها رهبر معظم انقلاب اسلامی باعث شد که حس امیدی در کشور ایجادشده و منتظر شکوفایی و توسعه اقتصادی، تولیدی و صنعتی کشور باشیم.

سهل‌آبادی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه غرب علیه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: برخی از دشمنان و بدخواهان ما فکر می‌کنند که اثر تحریم‌ها تا جایی پیش می‌رود که مردم ایران، حتی مایل می‌شوند نظام سیاسی خود را تغییر دهند ولی دیدیم که تلاش دشمن نتیجه نداد و جمهوری اسلامی ایران توانست از این گردنه صعب‌العبور، به‌راحتی عبور کند.

به گفته وی حمایت همه‌جانبه دولت از بخش خصوصی بیش‌ازپیش می‌تواند در اصلاح و بهبود وضعیت اقتصادی کشور مؤثر باشد.