حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان در دومین نمایشگاه آینده چاپ

یبل5فل.jpg

رئیس نمایشگاه «آینده چاپ ایران» از اختصاص پاویون نوآوری برای حمایت از فعالیت های دانش بنیان در دومین نمایشگاه آینده صنعت چاپ خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری دومین «نمایشگاه آینده چاپ ایران- IFPEX2»، دوشنبه ۸ خرداد با حضور بابک عابدین رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی و رئیس نمایشگاه آینده چاپ ایران، فرزانه حسینی مدیر مرکز نمایشگاهی ایران مال، نماینده شرکت چینی چن‌مینگ، اسپانسر رسمی و اصلی این دوره از نمایشگاه و جمعی از فعالان حوزه رسانه در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار شد.

بابک عابدین در ابتدای نشست ضمن اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از ۲۰ تا ۲۳ تیرماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی دائمی و بین‌المللی ایران‌مال، گزارش مختصری از فعالیت‌های چندماه گذشته مسئولین نمایشگاه برای هرچه بهتر برگزار شدن این رویداد بین‌المللی در حوزه‌های اطلاع‌رسانی و بازاریابی نمایشگاه ارائه کرد.

رئیس دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با تاکید بر اینکه این نمایشگاه یک نمایشگاه تخصصی است که به صورت BتوB برگزار می‌شود، گفت: مخاطبان هدف ما در نمایشگاه آینده چاپ برای بازدید، صاحبان برند و شرکت‌های فعال در حوزه بسته‌بندی کالا، همچنین چاپخانه‌داران و مصرف‌کنندگان مواد مصرفی و واسطه‌ای و نیازمند به تولیدات بسته‌بندی هستند.

عابدین با اشاره به توجه به دانشگاه‌ها و افراد دانشگاهی به منظور انتقال دانش و نزدیک کردن بخش صنعت به دانشگاه در دومین «نمایشگاه آینده چاپ ایران»، افزود: مخاطبینی از سیستم دانشگاهی هم برای این دوره نمایشگاه در نظر گرفته‌ایم؛ دانشگاه‌هایی را هدف‌گذاری و تورهای بازدید و حضور آن‌ها در نمایشگاه را برنامه‌ریزی کردیم.

افزایش سه هزار متر مربعی مساحت نمایشگاه آینده چاپ

وی با اعلام اینکه در دومین «نمایشگاه آینده چاپ ایران» یک بخش مجزا برای تولیدات ماشین‌آلات در سالن E0 به مساحت ۳ هزار متر مربع، اختصاص داده شد است، افزود: در این بخش تولیدت ماشین‌آلات چاپ، پیش و پس ازچاپ و بسته‌بندی به نمایش گذاشته می‌شود و صاحبان این ماشین‌آلات به معرفی آنان خواهند پرداخت. سالن E1 نمایشگاه با مساحت ۷ هزار متر مربع- افزایش ۳ هزار متر مربعی نسبت به نمایشگاه دور قبل به معرفی محصولات چاپی و ملزومات تولیدی مصرفی در چاپ اعم از کاغذ، مرکب، مواد مصرفی که در چاپ استفاده می‌شود و… اختصاص دارد و خدمات خاص سخت‌افزار و نرم‌افزاری که حوزه چاپ و بسته‌بندی استفاده می‌شود هم عرضه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر