فلش مموری تبلیغاتی، انواع و دلیل انتخاب به عنوان هدیه تبلیغاتی

قیلاذ567.jpg

از گذشته بیشتر از فلاپی دیسکها و نوارهای کاست و ویدئو های VHS برای حفظ این اطلاعات استفاده می شد اما با رشد تکنولوژی همانطور که ابر کامپیوترها تبدیل به کامپیوترهای جیبی و یا موبایلهای هوشمند کوچک شده اند، محصولات ذخیره سازی اطلاعات هم روز به روز ظرفیت های بیشتری پیدا کرده و اندازه و ابعادشان نیز کوچک و کوچکتر می شود.

از این رو از سالهای گذشته شرکتهای تبلیغاتی که به دنبال ایده ای برای خلق هدایای تبلیغاتی هستند، از این نیازمندی بشر به ذخیره اطلاعات استفاده کرده و روی به فروش فلش تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی آورده اند.
زمانی که ایده ای خاص برای هدیه تبلیغاتی خود ارائه می دهید، مسلما گستردگی مخاطبان محصول هم زیاد می شود. فلش مموری به دلیل ماهیت اصلی اش که ذخیره سازی اطلاعات است، بایستی گارانتی معتبری نیز به همراه داشته باشد ولی چون این محصول هیچ قطعه الکترونیکی به جز چیپست ندارد، احتمال خرابی کمتری نسبت به لوازم های الکترونیکی دیگر دارد. در نتیجه در خرید فلش مموری تبلیغاتی این نکته مهم، تاثیرگذاری برند شما را بیشتر می کند؛ درواقع شما با محصولی که سالیان سال درکنار مشتری شماست و کاربرد دارد، برند خود را تبلیغ کرده اید.
قیمت این مدل فلش مموریها به دلیل اینکه در ظرفیتهای متفاوت و ساختارهای مختلفی ارائه می شوند، بسیار متغیر است و می توان گفت گستردگی گیفت تبلیغاتی با فلش تبلیغاتی حد و مرزی نمی شناسد.
یکی از انواع زیبا و خاص فلش تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی طرح کارت ویزیت است. فلش کارتی، همانطور که از نامش پیداست، ابعادی دقیقا به اندازه کارت ویزیت دارد و به راحتی می تواند در کیف پول در کنار کارتهای بانکی، حمل و نگهداری شود. این فلش مموری در ظرفیت های مختلف ۸-۱۶-۳۲-۶۴ گیگ تولید می شود و می توان چاپ فلت بر روی بدنه آنها نیز اجرا کرد.
اینکه یک سازمان و شرکت برای هدیه تبلیغاتی سازمانی خود، فلش تبلیغاتی را انتخاب کرده است، نشان از هوشمندی مجموعه است اما یکی از ارکان مهم در سفارش هدایای تبلیغاتی سازمانی، بهینه سازی هزینه ها و قیمت هدایای تبلیغاتی است.
در این بین فلش مموری کارتی تبلیغاتی به دلیل آن که بدنه اش فقط از یک کارت ویزیت از جنس PVC تشکیل شده است و در داخل آن چیپست در ظرفیت هایی براساس سفارش مشتری متفاوت قرارداده می شود، به عنوان فلش مموری تبلیغاتی ارزان به شمار می رود.

تبلیغ
فلش مموری جزو محصولات الکترونیکی محسوب میشود؛ از این رو تاثیر تغییرات ارزی برروی این محصول مشهود است. در واقع قیمت فلش مموری تبلیغاتی دستخوش تغییرات محسوسی می شود و برای پیدا کردن این محصول با بهترین قیمت، شما بایستی پس از استعلام قیمت از بین شرکتهای تبلیغاتی، بهترین و منصف ترین فروشنده را پیدا کنید.
خرید فلش مموری های کارتی به دلیل کاربردی بودن محصول برای دخیره سازی اطلاعات و انتقال اطلاعات در بین دستگاهها و گرفتن نسخه ی پشتیبان از اطلاعات، بسیار حائز اهمیت است. زمانی که وسیله ای ارزشمند را به عنوان هدیه تبلیغاتی، هدیه می دهید، حس ارزشمند بودن برند و نام خود را قوی تر نموده اید.

5فابلابب.jpg

دلایل انتخاب هدیه تبلیغاتی بصورت فلش مموری تبلیغاتی افزایش شناخت برند: استفاده از لوازم جانبی الکترونیکی مانند فلش مموری در زندگی روزمره افراد، امکان شناسایی برند و تبلیغ آن را برای افراد بیشتری فراهم می کند.
افزایش ارزش برند: هدیه دادن آن هم از نوع خاص و کاربردیش به مشتریان و کاربران، در حقیقت یک کار بازگشتی است که می تواند به شناخت برند، اعتبار و ارزش آن در ذهن مخاطبان کمک کند.
قیمت مناسب در برابر محصول: تبلیغات به صورت فلش تبلیغاتی به دلیل قیمت مناسب و اثرگذاری بالا، می تواند برای بسیاری از کسب و کارها قابل استفاده باشد.
کاربردی: فلش مموری و لوازم جانبی مشابه دیگر، برای مشتریان به عنوان یک لوازم جانبی کاربردی و مفید در زندگی روزمره خود قابل استفاده هستند.
افزایش تعامل: استفاده از فلش تبلیغاتی، می تواند فرصتی برای برقراری ارتباط با مشتریان و کاربران فراهم کند تا در برقراری ارتباط با آنها به مرحله بعدی برویم.
فلش مموری های تبلیغاتی با بدنه چرمی، فلزی یا کریستالی؛ انتخابی شیک و با کلاس برای استفاده در کمپین های تبلیغاتی هستند. هر یک از این نوع فلش مموری ها، ویژگی های خاص خود را دارند که به شرکت ها و برند ها کمک می کنند تا ارتباط بهتری با مخاطبان خود برقرار کنند.

  • فلش مموری چرمی تبلیغاتی: فلش مموری های چرمی تبلیغاتی، از چرم با کیفیت بالا ساخته می شوند و به دلیل ظاهر زیبا و جذابی که دارند، انتخابی شیک برای استفاده در هدایای تبلیغاتی خاص هستند.
  • فلش مموری بدنه فلزی: فلش مموری هایی با بدنه فلزی، مانند آلومینیوم، از مقاومت بالایی برخوردارند و می توانند برای استفاده در محیط های سخت و برای مشتریانی که از لوازم الکترونیکی خود به خوبی مراقبت می کنند، مناسب باشند.
  • فلش مموری کریستالی تبلیغاتی: فلش مموری های کریستالی تبلیغاتی، با یک بدنه شفاف و براق، بسیار زیبا و جذاب به نظر می رسند. این نوع فلش مموری ها اغلب با یک لیزر شیشه ای دائمی، برای تبلیغ برند شما و ثبت نام آن در ذهن مخاطبان، تزئین می شوند و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه مورد استفاده قرار میگیرند.

به عنوان یک ابزار بازاریابی و تبلیغاتی، فلش مموری های تبلیغاتی می توانند به شما کمک کنند تا برند و محصولات خود را به صورت موثری به مخاطبانتان معرفی کنید و کسب و کار را رشد و توسعه دهید.