روشهای نوین تبلیغات محیطی چیست؟

95.jpg

تغییرات سلیقه مردم و متحول شدن امکانات در دسترس بیزینس‌ها باعث می‌شود هر روز روشهای نوین تبلیغات محیطی و حتی آنلاین در میان آن‌ها رایج شود. به این صورت که هر بار پای خود را از خانه به بیرون می‌گذاریم، شاهد نبوغ و خلاقیت کسب و کارها در جلب کردن توجه ما به خودشان هستیم.

نصب تابلوهای سردر مغازه‌ها و بیلبورهای سر به فلک کشیده که تقریبا در دسته راه‌های تبلیغاتی مرسوم قرار می‌گیرند ولی همین‌ها هم می‌توانند با کمی ارتقا یافتن، در کنار شیوه های نوین تبلیغات محیطی جایگاه پیدا کنند.

تابلوهای سردر از حالت ثابت و یک رنگ، تبدیل به تابلوهای متحرک ال ای دی که بارنگ‌های متنوع شده اند. بیلبوردها چرخان شده و یا تصاویر آن‌ها هر چند دقیقه عوض می‌شود. شاید همین جدید شدن راه‌های تبلیغاتی مرسوم، نظر ما را در ابتدا جلب کند و سپس مجذوب محتوای آن شویم.

حتی تولید کنندگان محتوا نیز به سراغ خرید تابلو نئون رفته تا به خوبی در شبکه های اجتماعی توجه مخاطبان را به خود جلب کنند.

خلاصه غیر از این موارد، راه‌های جدیدتری نیز وجود دارند مانند: تبلیغات با نورپردازی روی ساختمان‌ها، تبلیغات هولوگرامی، ساخت و اجرای تابلوهای دیجیتال، نصب لایت‌باکس‌ها برای جلوه دادن به محیط و جلب توجه و ...

594.jpg

کم هزینه ترین تبلیغات محیطی

کم هزینه ترین تبلیغات محیطی که در دسته شیوه های نوین تبلیغات محیطی نیز قرار بگیرند می‌توانند مواردی نظیر تبلیغات به کمک مبلمان شهری، تبلیغات روی دیوار، تبلیغات در ایستگاه وسایل نقلیه عمومی، نصب تابلوهای جذاب و مدرن بر سردر مغازه، تبلیغات سه بعدی و ... باشند.

تنها کافیست خلاقیت و نبوغ را به ابزارهایی که در دست دارید اضافه کنید تا با کم‌ترین هزینه، تاثیرگذارترین تبلیغات محیطی را اجرا کنید و سبب جلب توجه تعداد زیادی از افراد شوید.

منبع: خبربان