چاپ ورقه های PVC

چاپ بر روی ورق های PVC بصورت یک رو و دو  رو در ضخامت های 360 میکرون،500میکرون و 760میکرون بصورت مات و براق انجام می پذیرد.

کاربرد این ورق های PVC :

1- کارتهای شناسائی

2- کارتـهای ویزیت

3- کارتـهای دارای اطلاعات (مگـنت) مانند کارتـهای عابر بانک

4- رویه زیر لـیوانی    

 5 -رویه موس پد

6- اتیکتهای لباس 

چاپ بر روی ورق هایPVCبصورت 1رو و 2رو انجام می پذیرد و تعداد رنگهای چاپ CMYK+طلائی و نقره ای هست و می توان روی آن را با طلا کوب و یا نقره کوب نقش نمود.

 مجموعه طراحی ،چاپ و تبلیغات دنیای نو توانایی تولید کارت های PVCبا نوار مغناطیسی (Hico) وپرسونالایز کردن (شخصی سازی ) را دارد.

 درخواست نوارامضاءدر دنیای نو امکان پذیر می باشد.

 مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو  قابلیت پوشش سه بعدی مانند: هولوگرام را روی کارت های PVC دارد.

 دنیای نو طراحی و چاپ انواع کارت PVC با بهترین کیفیت را ارائه می دهد.  دنیای نو طراحی و چاپ انواع کارت PVC با بهترین کیفیت را ارائه می دهد.  دنیای نو طراحی و چاپ انواع کارت PVC با بهترین کیفیت را ارائه می دهد.

دنیای نو طراحی و چاپ انواع کارت PVC با بهترین کیفیت را ارائه می دهد.  دنیای نو طراحی و چاپ انواع کارت PVC با بهترین کیفیت را ارائه می دهد.        دنیای نو طراحی و چاپ انواع کارت PVC با بهترین کیفیت را ارائه می دهد.

                دنیای نو طراحی و چاپ انواع کارت PVC با بهترین کیفیت را ارائه می دهد.                 دنیای نو طراحی و چاپ انواع کارت PVC با بهترین کیفیت را ارائه می دهد.

جهت دریافت لیست قیمت چاپ کارت PVC ،چاپ کارت شناسایی ،چاپ کارت عابر بانک با مجموعه طراحی ،چاپ وتبلیغات دنیای نو تماس حاصل نمایید.