رزومه دنیای نو

 

 

 

مجوزها : 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

 

   

دنیای نو در یک نگاه

مجموعه دنیای نو در زمینه تامین نیازمندی های مشاغل و صنایع تولیدی (برندینگ) در زمینه های:

 

 •      مشاوره بازاریابی و پخش محصولات و خدمات
 •      چاپ ،  بسته بندی
 •      طراحی گرافیک ، طراحی 3 بعدی ، عکاسی و فیلمسازی
 •      تبلیغات ( تبلیغات محیطی ،امور نمایشگاهی ، طراحی وبسایت ، برنامه نویسی ، بازاریابی  الکترونیک و  هدایای تبلیغاتی )

 

فعالیت می کند

این مجموعه در سال  1383  فعالیت خود را در زمینه چاپ و صنایع وابسته آغاز کرد. اما به تدریج دامنه  فعالیت های این شرکت به اقتضای نیاز روز و فناوری ها تازه  گسترش یافت و با تکمیل  واحد های تخصصی  ، این شرکت توانست با یاری خداوند متعال و جلب اعتماد مشتریان  ، بخش اعظمی از نیازمندی های کسب و کار و صنایع تولیدی را  تحت پوشش قرار داده  و در راستای رسالتش ،  دنیایی نو در مقابل دیدگان  صاحبان مشاغل  ترسیم کند تا با شیوه ای صحیح کسب و کار خود را رونق بخشند .

خط مشی این شرکت در ارائه خدمات  ، مبتنی بر استانداردهای مدیریت کیفیت و رعایت همه جانبه حقوق مشتریان است . بهره مندی از  تخصص مبتنی بر دانش و تجربه ،  باعث شده است این شرکت پروژه های بسیاری را با موفقیت مدیریت کرده و با مجموعه های معظم تولیدی و صنعتی در تمام نقاط کشور افتخار همکاری داشته باشد. علاوه بر آن ، استقبال مشتریان از شیوه منسجم و یکپارچه ی ارائه خدمات باعث شده است که به لطف این رضایت ، مشتریان معرفی شده سهم قابل توجهی در بین مخاطبان ما داشته باشند . همچنین با پایبندی  به تعهد و ارتقا کیفیت  و گاها توان اجرایی انحصاری در برخی پروژه های پیچیده و فنی ، افتخار داریم که پذیرای مشتریان بسیاری در ورای مرزهای میهن مان هستیم .

آنچه زمینه ساز این توفیق گشته است توجه و اهتمام وافر این مجموعه  جهت فراهم نمودن سندی جامع از تمامی نیاز های های مشاغل و صنایع تولیدی   و بستر سازی عملیاتی آن بوده است که از همان روز نخست تا به امروز با جدیت  پیگیری می شود و خرسندیم که امروز ما حصل سالها تجربه و تلاش بی وقفه متخصصین این شرکت در قالب وب سایت و کاتالوگ محصولات دنیای نو ، در خدمت مشتریان محترم قرار گرفته است .

دنیای نو به برندینگ  به عنوان یک استراتژی واحد نگاه می کند و اعتقاد دارد که فرآیند های بازاریابی ، تبلیغات ،چاپ ، بسته بندی و فروش و ... می بایست با انسجام محتوایی و هدفی واحد دنبال شوند .برای استحقاق این موضوع تلاش شده است خدمات ارائه شده در این شرکت به گونه ای کامل و جامع  باشد تا تمامی نیاز های کسب و کار مشتریان را تحت پوشش قرار دهد .

 

ماموریت و اهداف :

دنیای نو با اتکا بر توانمندهای حاصل از سالها مدیریت و اجرای پروژه های موفق ، در صدد است تا با معرفی  استراتژی ها و نیازمندی های مشاغل و اجرای آنها ، مسیر پر فراز و نشیب کسب و کار  را برای مشتریان عزیز هموار کند و ضمنا تلاش می کند تا بسته ای  جامع  از تمام این نیازمندیها را به صورت منسجم و طبقه بندی شده و با مشاوره کامل در اختیار متقاضیان قرار دهد تا هر مشتری بسته به نیاز شغلی خود از این خدمات استفاده کند .

مجموعه  دنیای نو در  تهیه و تدوین و بروز رسانی این مجموعه جامع (کاتالوگ محصولات و خدمات دنیای نو ) و البته مهم تر از آن کسب توانایی و بستر سازی  برای اجرای عملیاتی آنها جزو شرکت های پیشرو (شاید هم اولین شرکت با این گستره فعالیت) می باشد که جز در سایه اعتماد مشتریان و تلاش های بی شائبه پرسنل دنیای نو دست یافتنی نبود .

مفتخریم پس از 13 سال از آغاز فعالیت دنیای نو ،  به طور کلی در قالب  6 فصل و 28 بخش عمده  و به صورت موردی با بیش از 350 عنوان محصول و خدمات ، در جهت  رفع نیازهای مشتریانمان گام بر می داریم.

 مجموعه دنیای نو  براي تحقق اهداف به منظور افزايش بهره وري و میزان رضایتمندی مشتریان  محورهاي ذيل را به عنوان راهكارهاي اصلي ،  سرلوحه كار خود قرار داده است:

1-  جلب رضايت مشتریان و حفظ كرامت آنان از طريق برخورد مناسب ،ارائه خدمات شفاف  و اطلاع رساني دقيق

2-    بهرمندی از نیروی انسانی متخصص ، با تجربه و خلاق

3-  استفاده از جدیدترین و با کیفیت ترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در زمینه های طراحی ، عکاسی ، چاپ ، بسته بندی و ...

4-  استفاده از  نرم افزارهاي روز و  سيستم هاي خودكار (CRM) در فعاليت هاي اجرایی و فرآیندهای اداری جهت تسهیل ارئه خدمات

5-    تلاش مستمر جهت تحت پوشش قرار دادن محصولات و خدمات جدید و رویکردهای نوین

6-  پایبندی به اصول بهبود مستمر کیفیت در زمینه  ارائه خدمات و محصولات  و ارتقا سطح کیفی تجهیزات و نیروی انسانی همگام با دانش های جدید  

چارت  سازمانی دنیای نو :

دنیای نو متشکل از 5 واحد اصلی می باشد که زیر نظر مستقیم  مدیریت فعالیت دارند . به منظور تسریع فرآیندها ، تسهیل ارائه خدمات و مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) ، خودکار سازی فرآیندهای بین بخشی با بهره گیری از سیستم های نوین سخت افزاری و نرم افزاری   از اواخر سال 93 در دستور کار شرکت قرار گرفت که با پایان فاز عملیاتی هم اکنون در حال بهره برداری میباشد . با عملیاتی شدن  این سامانه ، گامی مهم در زمینه جلب رضایت مشتریان برداشته شد که بواسطه آن  تسهیل فرآیند ها از سفارش تا تحویل کالا ، تسریع رسیدگی به درخواست ها و پیگیری لحظه ای و اطلاع رسانی مرحله به مرحله پروژه و ... مقدور خواهد بود .

 

 •    واحد بازاریابی و فروش :

واحد بازاریابی و فروش دنیای نو با بهر گیری از نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده ،  وظیفه کارشناسی نیاز های مشتریان ، انجام تحقیقات بازار و  تحلیل فرآیند های بازاریابی ،  فروش، تبلیغات  و به طور کلی مدیریت ارتباط با مشتریان را به عهده داشته  و  همچنین  به عنوان اولین خط ارتباطی ، با حفظ احترام و کرامت موظف به پاسخگویی به در خواست های تماس گیرندگان ، انجام مشاوره اولیه و  پیگیری های مربوطه می باشند .

 

 •    واحد بازاریابی الکترونیک :

 این واحد شامل بخش مدیریت وب سایت و مدیریت شبکه های مجازی می باشد .

وب سایت موسسه علاوه بر معرفی محصولات و خدمات شرکت با ارائه جزئیات کامل از تمام جوانب و مراحل انجام خدمات ، به جرات در شمار یکی از کامل ترین منابع مورد استفاده مشاغل و صنایع تولیدی  قرار دارد که زحمات زیادی برای فراهم نمودن این مجموعه  کشیده شده است . جهت رفاه حال مشتریان ، تمهیداتی جهت سفارش و  استعلام آنلاین هزینه ها از طریق وب سایت موسسه فراهم شده است همچنین با فاز دوم ارتقا CRM  ،   ایجاد یکپارچگی با وب سایت ،  امکان پیگیری سفارشات ، گزارش گیری ، سوابق همکاری ، امور مالی و سایر خدمات در بستر فضای آنلاین قابل انجام خواهد بود .

تولید محتوی  "مقالات آموزشی " در زمینه های مرتبط  و " اخبار حوزه کسب وکار "   در سایت موسسه به عنوان یکی دیگر از وظایف این واحد  است  که به منظور ارتقای دانش مخاطبان دنیای نو به صورت مستمر ، بروزرسانی شده و جهت تسهیل  دسترسی ،  در سایر شبکه های مجازی  مانند فیسبوک ، اینستاگرام ، تلگرام ، لیندکدین و... نیز به اشتراک گذاشته می شوند .

 

 •    واحد بازرگانی و تولید :

این واحد متشکل از دو بخش بازرگانی و تولید است که بخش بازرگانی موظف به  تامین مواد اولیه و متریال مورد نیاز موسسه می باشد.  انجام تحقیقات جهت انتخاب بهترین نوع متریال و شناسایی و عقد تفاهم نامه همکاری با تولید کنندگان این ملزومات ،  از جمله وظایف اصلی این واحد می باشد .

بخش تولید نیز در تعامل با بخش بازرگانی موظف به اجرای عملیاتی پروژه ها می باشد و علاوه بر آن کار نظارت بر کیفیت تولید را بر عهده دارد .به دلیل اهمیت مساله کیفیت در تولید و نقش آن در رضایتمندی مشتریان ، عملکرد این واحد با جدیت بیشتری از سوی مدیریت نظارت می گردد .  همچنین در صورت نیاز و در خواست مشتریان ، امکان بازدید حضوری و نظارت بر روند اجرای پروژه ها نیز  وجود دارد .

 

 •     واحد طراحی :

واحد طراحی دنیای نو به عنوان یک بخش تخصصی ، با استفاده از دانش روز و توان بالای پرسنل این واحد آماده انجام پروژه ها در سطوح عالی می باشد . جهت رفاه حال مشتریان عزیز کلیه امور  مربوط به طراحی گرافیک ، طراحی 3 بعدی ، فیلمسازی ،  تصویر سازی ، عکاسی ، طراحی وب ، برنامه نویسی و برنامه های چند رسانه ای و ... به صورت کامل قابل انجام است . با توجه به استراتژی  این شرکت در جهت رفع کامل  نیازهای مشتریان ، هیچگونه واسپاری پروژه به بیرون صورت نمیگیرد و واحد طراحی نیز به همین واسطه با بستر سازی های لازم و بهرمندی از نیروهای کارآمد در حوزه های مختلف به فعالیت می پردازد .  

 

 •     واحد انفورماتیک (IT) :

با گسترش فعالیت های شرکت در حوزه های مختلف و متعاقبا افزایش درخواست ها ، وجود سامانه ای یکپارچه جهت تسریع روند ارائه خدمات و حفظ ارتباط با مشتریان احساس میشد . از این رو این واحد ماموریت یافت با پیاده سازی این سامانه ، کلیه فرآیند های درون سازمانی و ارتباط با مشتری (CRM) را بهینه سازی کند .  با استقرار این سامانه بخش عمده ای از فعالیت های این شرکت در زمینه های بازاریابی ، طراحی ، مدیریت ارتباط با مشتریان و ... در بستر های سخت افزاری و نرم افزاری یکپارچه رایانه ای انجام می شود که این واحد موظف به رسیدگی به نیازهای موسسه در این زمینه ها می باشد . ارتقا کیفیت سخت افزارها و تجهیز سیستم به  جدیدترین نرم افزارها و آموزش مستمر کارکنان از جمله سایر اقدامات این واحد می باشد .

 •      واحد اداری :

واحد اداری دنیای نو از بخش های پرسنلی ، حسابداری ، ترابری و حقوقی تشکیل شده است . وظیفه این واحد رسیدگی به مسائل داخلی موسسه ، امور مربوط به نیروی انسانی ، تدارکات و ترابری ، امور مالی ،  حسابداری و مسائل حقوقی می باشد .

 

محصولات و خدمات دنیای نو :

تجربه نشان داده است گستردگی خدمات قابل ارائه در حوزه نیازمندی های کسب و کار و مراکز تولیدی ،  باعث سردرگمی مشتریان در انتخاب محصول و خدمات شده  که تبعات نا مطلوبی را برای بقای شرکتها خواهد داشت . از این رو دنیای نو با استناد به تجربه و بررسی ها کارشناسی ، جهت تصمیم گیری بهتر و دسترسی ساده تر به محصولات و خدمات ، کلیه این موارد را در  قالب 6 فصل اصلی  و 28 بخش فرعی تقسیم بندی نموده که هر بخش نیز بسته به تنوع خود تکفیک بندی شده است  که در ادامه به توضیح مختصر هر کدام از فصل های اصلی می پردازیم : 

 

 •      فصل1 – مشاوره و بازاریابی :

بی شک اصلی ترین موضوع در زمینه بقای کسب و کار و شرکت ها ،  داشتن  استراتژی های لازم جهت بازاریابی ، فروش ، پخش محصولات، ارائه خدمات  و تبلیغات می باشد .مدیریت کسب و کار  بدون استراتژی صحیح نتیجه ای جز اتلاف منابع را در پی نخواهد داشت . تعیین این استراتژی کاری تخصصی است  که بسته به نیاز های هر شغل رویکرد متفاوتی را می طلبد. در طول سالهای فعالیت دنیای نو  تنوع بالای مشتریان به لحاظ  صنفی و شغلی ،  بتدریج باعث ارتقای دانش تخصصی در این حوزه گردیده و کسب تجربه های موفق باعث شده است این مجموعه  بتواند الگوی مناسبی از خدمات مورد نیاز مشاغل  را بسته به نیاز هر شغل طراحی و در قالب بخش های زیر ارائه دهد .  

 

مشاوره و برنامه ریزی و بودجه بندی تبلیغاتی

بازاریابی جهت فروش محصولات یاارائه خدمات

 

 

 

 •   فصل 2- طراحی، عکاسی، فیلمسازی

یکی از عواملی که باعث کارآمدی استراتژی های برندینگ می شود ، توجه به زبان تصویر و نقش پر رنگ آن در تاثیر گذاری بروی مخاطبان است .  طراحی , عکاسی و فیلمسازی ابزارهای موثری برای نیل به این مقصود می باشند . دنیای نو با توجه به اهمیت بالای این مورد  ، همواره بر ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده در این حوزه تاکید داشته و با بهره مندی از طراحان خلاق و توانمند  توانسته است در سالهای فعالیت خود پروژه های بزرگی را با موفقیت به اجرا برساند . خدمات این فصل  در دو بخش زیر انجام می شود  :

 

طراحی و اجرای گرافیک

عکاسی و خدمات تصویری – فیلمسازی

 

 

 

 

 •      فصل 3-چاپ،بسته بندی،خدمات پس از چاپ

بخش عمده ای از نیاز های مشاغل (هم  در زمینه تولید و هم بازاریابی و تبلیغات ) به واسطه پروژه های چاپ محقق می شود. از این رو خدمات ارائه شده در این فصل از تنوع بالایی برخوردار هستند که به صورت طبقه بندی شده از طریق وب سایت این شرکت در دسترس می باشد . با یاری خداوند متعال ، این فصل از آغاز فعالیت دنیای نو  به صورت ویژه توسعه یافت که  امروز خرسندیم که تمامی مراحل چاپ، بسته بندی و خدمات پس از چاپ (از طراحی و لیتوگرافی تا مونتاژ ) با بالاترین کیفیت و  استفاده از بهترین تجهیزات و مرغوب ترین متریال در این مجموعه انجام می پذیرد . خدمات این فصل در قالب 6 بخش زیر قابل ارائه می باشد :

 

پروژه های چاپ

خدمات دفترفنی

صحافی

هولوگرام و لیبل

صنایع بسته بندی

ساک دستی

 

    

 • فصل 4- تبلیغات محیطی و امور نمایشگاهی
 •  

امروزه با رشد روز افزون مشاغل و کسب کار ها ، تبلیغات محیطی از جمله روش های موثر در تبلیغات هستند که قابل توجه صاحبان مشاغل مختلف قرار گرفته اند. با توجه به اینکه تبلیغات محیطی از ظرفیت بالایی در جذب مخاطب برخوردار است ، دنیای نو با فراهم نمودن زیر ساخت های لازم ، موارد متنوعی از این قبیل تبلیغات (از بیلبورد تا نورپردازی های محیطی و ... )  را تحت پوشش خدمات خود  قرار داده است . همچنین با توجه به نقش موثر تبلیغات در همایش ها و نمایشگاه ها ، خدمات کامل مرتبط با برگذاری این رویداد ها نیز به این فصل اضافه شده است تا نیاز های مشتریان این بخش ها به طور کامل و در یک مجموعه جامع و بدون اتلاف زمان و هزینه اضافی انجام گیرد . خدمات این فصل در قالب 9 بخش تحت عناوین ذیل قابل ارائه می باشد .

 

تبلیغات محیطی

بالن

استند

غرفه آرایی ودکوراسیون

پرچم

لوح

تندیس

ماکت سازی

بج سینه ،مدال،آویز گزدنی، کاپ

 

 

 •     فصل 5- تبلیغات سمعی و بصری و بازاریابی الکترونیک

با معرفی تکنولوژی ها ی جدید ، همواره صاحبان مشاغل از این فناوریها برای معرفی کالا و خدمات خود بهره برده اند . شیوع بالا و گستردگی استفاده از تکنولوژی های هوشمند باعث شده است این مسئله اهمیت بیشتری پیدا کند ، چرا که هزینه های این روش های تبلیغاتی کمتر از سایر روش ها است و این در حالی است که اگر به درستی اجرا شوند کارآمدی بیشتری هم خواهند داشت .  حرکت در مسیر تکنولوژی ، همواره یکی از اصلهای مهم  مجموعه دنیای نو بوده است از این رو همزمان با پیدایش این تکنولوژی ها ، بررسی های کارشناسی زیادی در این شرکت صورت گرفت تا به الگوی جامع وکارآمد  در زمینه بازاریابی الکترونیک ختم شود. خدمات این بخش شامل موارد ذیل می باشد :

 

ساخت صفحات وب

برنامه نویسی تخصصی

مالتی مدیا

تبلیغات سمعی و بصری ، بازاریابی الکترونیک

 

 

 

 •      فصل 6- هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی به عنوان راهی برای نشان دادن احترام و القای حس ارزشمندی و کرامت به مشتریان ، به عنوان یکی  از بهترین و موثر ترین شیوه های تبلیغاتی شناخته می شود . تنوع بالای محصولات و خدمات در حوزه هدایای تبلیغاتی ، باعث شده است شرکت های ارائه دهنده این خدمات تنها قادر به ارائه بخشی از این موارد  باشند  لذا با توجه به نبود مرجعی کامل در این زمینه ، مجموعه دنیای نو  از سالیان قبل در راستای توسعه فعالیت ها ، تکمیل محصولات این گروه را نیز آغاز کرد و طی این سالها مجموعه ای کامل از انواع هدایای تبلیغاتی را برای استفاده مشاغل و اصناف مختلف فراهم نمود . این فصل شامل 4 بخش اصلی می باشد که بسته به میزان تنوع محصولات ، زیر بخش های متعددی را شامل می شوند :

 

هدایای تبلیغاتی (Gift)

سررسید و دفتر تلفن

تقویم

کتب نفیس

 

برخی از مشتریان دنیای نو عبارتند از :  

 

ارگانهای دولتی

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وزارت مسکن
وزارت مسکن
سازمان میراث فرهنگی
سازمان میراث فرهنگی
بنیاد شهید
بنیاد شهید
شرکت انتقال گاز ایران
شرکت انتقال گاز ایران
انرژی هسته ای
انرژی هسته ای
وزارت کشور
وزارت کشور
بنیاد رودکی
بنیاد رودکی
اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
مجمع ناشران انقلاب اسلامی
مجمع ناشران انقلاب اسلامی
سازمان حج و زیارت
سازمان حج و زیارت
وزارت کشور
وزارت کشور
مرکز ملی فرش
مرکز ملی فرش
توسعه انرژی
توسعه انرژی
جمعیت حلال احمر
جمعیت حلال احمر
نفت و گاز پارس
نفت و گاز پارس
پست
پست
وزارت آموزش و پرورش
وزارت آموزش و پرورش
پژوهشکده گیاهان دارویی
پژوهشکده گیاهان دارویی
مرکز علوم ستاره شناسی
مرکز علوم ستاره شناسی

شهرداری تهران

بازیافت منطقه 11
بازیافت منطقه 11
فرهنگسرای بهمن
فرهنگسرای بهمن
خدمات الکترونیک شهر
خدمات الکترونیک شهر
سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران
سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران
خانه شهریاران جوان
خانه شهریاران جوان
سازمان ورزش
سازمان ورزش
شهرداری تهران
شهرداری تهران

نیروهای مسلح

نیروی انتظامی
نیروی انتظامی
راهنمایی ورانندگی
راهنمایی ورانندگی
ارتش جمهوری اسلامی ایران
ارتش جمهوری اسلامی ایران
دانشگاه پلیس
دانشگاه پلیس
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

صدا و سیما

شبکه 3
شبکه 3
شبکه تهران
شبکه تهران
خبرگزاری قرآنی
خبرگزاری قرآنی
پرس تی وی
پرس تی وی

بانکها

بانک تجارت
بانک تجارت
بانک اقتصاد نوین
بانک اقتصاد نوین
بانک مسکن
بانک مسکن
بانک ملت
بانک ملت
بانک کشاورزی
بانک کشاورزی
افضل توس
افضل توس
بانک سرمایه
بانک سرمایه
بانک قوامین
بانک قوامین

گروه صنعتی

زاگرس
زاگرس
پاریزان صنعت
پاریزان صنعت
آذران پلاستیک
آذران پلاستیک
گروه صنعتی آردل
گروه صنعتی آردل
فیلتر سبز
فیلتر سبز
پروفیل کرمان
پروفیل کرمان
مارپیچ باختر
مارپیچ باختر
پارسیان
پارسیان
ساینا
ساینا
ایگل ماشین
ایگل ماشین
پادآب گستر
پادآب گستر
افرند صنعت
افرند صنعت
گسترش ابزار پاسارگاد
گسترش ابزار پاسارگاد

انتخابات

انتخابات مجلس هشتم
انتخابات مجلس هشتم
انتخابات مجلس نهم
انتخابات مجلس نهم
انتخاب ریاست جمهوری آقای موسوی
انتخاب ریاست جمهوری آقای موسوی
شورای اسلامی شهر
شورای اسلامی شهر
انتخابات مجلس عراق
انتخابات مجلس عراق

دانشگاه ها

دانشگاه تربیت مدرس
دانشگاه تربیت مدرس
دانشگاه آزاد واحد مرکزی
دانشگاه آزاد واحد مرکزی
دانشگاه چابهار
دانشگاه چابهار
دانشگاه امیر کبیر
دانشگاه امیر کبیر
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد واحد خارک
دانشگاه آزاد واحد خارک
دانشگاه پیام نور
دانشگاه پیام نور
دانشگاه افسری
دانشگاه افسری
دانشکده پرستاری و مامایی
دانشکده پرستاری و مامایی

گروه خودرو ساز

 زامیاد
زامیاد
بهمن
بهمن
ایران خودرو
ایران خودرو
سایپا
سایپا

سازندگان قطعات خودرو

ایساکو
ایساکو
سهند خودرو
سهند خودرو
فولاد سنگ
فولاد سنگ
آریا خودرو
آریا خودرو

موسسات آموزشی

سنجش دانش
سنجش دانش
موسسه زبان کیش
موسسه زبان کیش
ماهان
ماهان
دکتر نکویی
دکتر نکویی
شرکت فراسنجش صبا
شرکت فراسنجش صبا
کاخ دانش1
کاخ دانش1
پیک
پیک
دبیرستان علامه حلی
دبیرستان علامه حلی
خوارزمی
خوارزمی
تهران گمبریج
تهران گمبریج
قلم چی
قلم چی
آفاق
آفاق
انتشارات طلایی
انتشارات طلایی
انتشارات تاجیک
انتشارات تاجیک

موسسه کامپیوتری

سروش مهر
سروش مهر
5گنج مهر
5گنج مهر
فرستنده دات کام
فرستنده دات کام
الماس رایانه
الماس رایانه
الماس سیس بین الملل
الماس سیس بین الملل
سرزمین رایانه
سرزمین رایانه

شرکتهای سرمایه گذاری

لیزینگ دماوند
لیزینگ دماوند
مسکن جوانان
مسکن جوانان
پادایرانیان
پادایرانیان
کارگذاری سرمایه ملی
کارگذاری سرمایه ملی
صندوق بازنشستگان کارکنان بانک
صندوق بازنشستگان کارکنان بانک
تامین سرمایه آرمان
تامین سرمایه آرمان
کانون کارگذاری بورس
کانون کارگذاری بورس

شرکت های لوازم لوکس خارجی

کاسیو
کاسیو
کوبی
کوبی
نوکیا
نوکیا
اورینت
اورینت
پلیس
پلیس
سیکو
سیکو
فیلیپس
فیلیپس

فست فود

FRIDAYS
FRIDAYS
شقایق والا
شقایق والا
for you
for you
موج
موج
پیدن
پیدن
نونوچه
نونوچه
پاورچین
پاورچین
پدر خوب
پدر خوب
پلاک
پلاک
ستنو
ستنو
ونک
ونک
کانال برگر
کانال برگر
پیتزا تنور
پیتزا تنور
ژوزف کمپانی
ژوزف کمپانی
پدیده
پدیده
دومینو
دومینو
پایون
پایون
لاپینو
لاپینو
گرین لند
گرین لند
fish&chips
fish&chips

سازمانها و نهادهای بین المللی

یونیدو
یونیدو
یونیسف
یونیسف

گروه عمرانی

I.C.G
I.C.G
IHD
IHD
آباد گستر کسری
آباد گستر کسری
سازندگی خاتم النبیاء
سازندگی خاتم النبیاء
شرکت مهندسی سپاسد
شرکت مهندسی سپاسد
نسیم شمال
نسیم شمال
سیمان آبدانان زاگرس
سیمان آبدانان زاگرس

مواد غذایی

پگاه تهران
پگاه تهران
آیس پک ایرانیان
آیس پک ایرانیان
داماش
داماش
سولیکو
سولیکو
شیر ایران
شیر ایران
کاله
کاله
آیس پک
آیس پک
کندی میکس
کندی میکس
مهرآوران
مهرآوران
مهرشاد
مهرشاد
کروکر - مریخی نمکی
کروکر - مریخی نمکی
تینا نوش آسیا
تینا نوش آسیا
صنایع لبنی ریحان
صنایع لبنی ریحان
مینو عسلی
مینو عسلی
شیلانه
شیلانه
قارچ سینا
قارچ سینا

رستوران

رستوران لوکس طلایی
رستوران لوکس طلایی
رستوران کوئیک بار
رستوران کوئیک بار
رستوران دهاتی
رستوران دهاتی
رستوران لیدوما
رستوران لیدوما
رستوران آب و آتش
رستوران آب و آتش

شرکت های صنعتی خارجی

KINETROL
KINETROL
BTC
BTC
Nikon
Nikon
Canon
Canon
LG
LG
لاویج
لاویج
اوسرام
اوسرام
فیلیپس
فیلیپس
سونار
سونار
یو سیف
یو سیف

شرکت های نفتی

Adico
Adico
پاسارگاد
پاسارگاد
پپرل+فوچس
پپرل+فوچس
فراز تجارت کاسپین
فراز تجارت کاسپین

گروه پوشاک

جیور دانو
جیور دانو
دکلته
دکلته
فیرست
فیرست
کنشکا
کنشکا
کنزو
کنزو
تک تاز
تک تاز

لوازم خانگی

بن کافه پارس
بن کافه پارس
هیوندای
هیوندای
نمایندگی دوو
نمایندگی دوو

لوازم آرایشی و بهداشتی

سورینت
سورینت
Super Bow
Super Bow
والنسی
والنسی
گلرنگ
گلرنگ
بهداشت گستر تارا(بازل بهداشت)
بهداشت گستر تارا(بازل بهداشت)

لوازم پزشکی

سادات
سادات
سیادتان
سیادتان
ابزار طب روز
ابزار طب روز
دیار تجهیز
دیار تجهیز
دلتا دارو
دلتا دارو
دارو گستر رازی
دارو گستر رازی
طب شفا
طب شفا

آژانس هواپیمایی

مهر پویان
مهر پویان
آژانس هواپیمایی زاگراس
آژانس هواپیمایی زاگراس
آژانس هواپیمایی معراج
آژانس هواپیمایی معراج
آژانس هواپیمایی ای پی وی
آژانس هواپیمایی ای پی وی

شرکت های پخش موسیقی و سینمایی

الوند
الوند
ایران گام
ایران گام
آوای مهر میهن
آوای مهر میهن
پارس ویدئو
پارس ویدئو
نهاله رودکی
نهاله رودکی
ریزموج
ریزموج
فوژان فیلم
فوژان فیلم
آوین رسانه
آوین رسانه
آوای شباهنگ
آوای شباهنگ
هنرنمای پارسیان
هنرنمای پارسیان
گلرنگ پخش
گلرنگ پخش

مراکز بیمه

بیمه البرز
بیمه البرز
بیمه ایران
بیمه ایران
بیمه سینا
بیمه سینا
بیمه کارآفرین
بیمه کارآفرین
بیمه آسیا
بیمه آسیا
بیمه کوثر
بیمه کوثر

تولیدات سینمایی

کنکور 100
کنکور 100
چهل سالگی
چهل سالگی
اسباب بازی
اسباب بازی
دردسر بزرگ
دردسر بزرگ
قهوه تلخ - مجموعه اول
قهوه تلخ - مجموعه اول
قهوه تلخ - مجموعه دوم
قهوه تلخ - مجموعه دوم
قهوه تلخ - مجموعه سوم
قهوه تلخ - مجموعه سوم
قهوه تلخ - مجموعه چهارم
قهوه تلخ - مجموعه چهارم
قهوه تلخ - مجموعه پنجم
قهوه تلخ - مجموعه پنجم
قهوه تلخ - مجموعه ششم
قهوه تلخ - مجموعه ششم
سریال لاست
سریال لاست
لطفا مزاحم نشوید
لطفا مزاحم نشوید
شیطونترین شیطونا
شیطونترین شیطونا
سریال قلب یخی
سریال قلب یخی
به فاصله یک نفس
به فاصله یک نفس
عمو پورنگ
عمو پورنگ
هیولا در پاریس
هیولا در پاریس

مراکز فرهنگی

پژواک
پژواک
گلرنگ الکترنیک
گلرنگ الکترنیک
مجله ایده آل
مجله ایده آل
یسنا نگاره
یسنا نگاره
شادن
شادن
اوج
اوج

مراکز تفریحی

موسسه هاتف شهر
موسسه هاتف شهر

تولیدات موسیقی

بابک جهانبخش - زندگی من
بابک جهانبخش - زندگی من
بهمن نوبهاری - آلبوم دلخوشی
بهمن نوبهاری - آلبوم دلخوشی
محمد اصفهانی - بی واژه
محمد اصفهانی - بی واژه
حمید رضا گلشن - کسی که با تو می مونه
حمید رضا گلشن - کسی که با تو می مونه
خشایار اعتمادی - باید به تو برگردم
خشایار اعتمادی - باید به تو برگردم
مسعود مهرابی - هوای تازه
مسعود مهرابی - هوای تازه
نیما مسیحا - توهم
نیما مسیحا - توهم
رهبر - پنهون
رهبر - پنهون
رضا صادقی - دیگه مشکی نمی پوشم
رضا صادقی - دیگه مشکی نمی پوشم
علیرضا کبریایی - آلبوم تشویش
علیرضا کبریایی - آلبوم تشویش
آلبوم ترانه های زنگوله
آلبوم ترانه های زنگوله
علیرضا بیات
علیرضا بیات
مجتبی حسنعلی
مجتبی حسنعلی
هوتن جوادی
هوتن جوادی
شاهین امیری
شاهین امیری
یاسر داودیان
یاسر داودیان
حسام الدین سراج
حسام الدین سراج
محسن مرعشی
محسن مرعشی
دلصدا
دلصدا
حالیا
حالیا

بازیهای کامپیوتری

سیاوش
سیاوش
شتاب در شهر
شتاب در شهر

شرکت های خدماتی

qms
qms

مهد کودک

پیوند
پیوند
حافظ
حافظ
دادمهر
دادمهر

هتل ها

هتل جهان
هتل جهان
هتل رازی
هتل رازی

شرکت های بازرگانی

کسری
کسری
دی جی ام
دی جی ام
قایم
قایم
بلند پایه
بلند پایه
افرند اطلس
افرند اطلس
ماد
ماد

همکاران

چاپ پارس
چاپ پارس
چاپ اکشن
چاپ اکشن
ندای نوین پارس
ندای نوین پارس

انتشارات

انتشارات تاجیک
انتشارات تاجیک
انتشارات طلایی
انتشارات طلایی

خشکشویی

خشکشویی مستر کلین
خشکشویی مستر کلین
خشکشویی سهیل
خشکشویی سهیل

موسسات حمل و نقل

شرکت مسافربری ایران پیمان
شرکت مسافربری ایران پیمان

شرکت تولیدات فرآورده های کشاورزی ، دامی

زیما
زیما