مزایای برش لیزری فلزات

Laser-Cutting-2-600x400 دنیای نو - دنیای نوامروزه برش فلزات با پیشرفته ترین و دقیق ترین ابزارهای موجود شکل می گیرد. یکی از این روش ها برش لیزری فلزات است. در برش و حکاکی لیزری فلزات از اشعه لیزر برای لیزر استفاده می شود. در روش برش لیزری فلزات اشعه لیزر را به محل مورد نظر روی فلز می تابانند و این اشعه باعث مذاب شدن فلز می گردد. در این مقاله شرکت سالید قصد دارد در زمینه معرفی مهارت و آثار خود در زمینه برش لیزری فلزات مانند برش آلومینیوم شما عزیزان را با مزایای برش لیزری فلزات آشنا سازد. با ما همراه باشید.

 مزایای حکاکی و برش لیزری فلزات

از مزایای این روش دقت و سرعت بالا برای برش فلزات است که این دقت و سرعت بالا باعث افزایش راندمان کار و سریعتر حاضر شدن سفارش مشتری می شود. از دیگر مزایای برش لیزری فلزات می توان به قابلیت طراحی و خلاقیت بیشتر و بهتر ، دقت ثابت در تکرار برش ها و در نتیجه نظم و یکسانی بیشتر در قطعات ، وجود کمترین ضایعات در هنگام تولید

تغییر نکردن ویژگی های قطعه فلزی و ساختار فیزیکی آنها ، حذف چند مرحله ای بودن پروسه تولید قطعات ، انتخاب بهترین نحوه چیدمان قطعات در ورق با حداقل پرتی به صورت اتوماتیک در کمترین زمان ، تولید و عرضه  قطعه های فلزی مختلف با ضخامت یکسان به طور همزمان ، لبه برش صاف و بدون زاویه و بریدگی ، عدم محدودیت برش از لحاظ طرح هندسی و پیچیدگی قطعات، – قیمت بسیار پایین قطعات تولیدی به دلیل حذف هزینه های قالبسازی و … .

حکاکی لیزری فلزات

 شرکت سالید با بیش از ده سال سابقه در زمینه برش لیزری فلزات ، حکاکی لیزری فلزات ، برش آلومینیم آماده ارائه نمونه کار به مشتریان و قبول سفارش در زمینه های ذکر شده است. برای ثبت سفارش و مشاوره در مورد قیمت ها و نحوه ارائه سفارش ها می توانید با مسئولان در شرکت سالید تماس حاصل نمایید .