آشنایی با استند تبلیغاتی و انواع آن

استند تبلیغاتی چیست؟

استند نوعی سازه می باشد که انواع چاپ با مدیاهای مختلف بر روی آن نصب شده و باعث می شود تبلیغات به شکل شفاف و واضح در مقابل چشمان عموم مردم قرار بگیرد. استندهای تبلیغاتی مزیت هایی مانند زیبایی، سبکی وزن و قابل حمل و نقل و پرتابل بودن را دارند.

استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی در انواع و اشکال مختلف و متنوع تولید می شوند. گروه بومرنگ دارای امکانات و تجهیزات کامل تولید انواع استند تبلیغاتی و استند نمایشگاهی است.

استندهای تبلیغاتی به شکلی طراحی می شوند که علاوه برزیبایی ظاهری دارای بدنه سبک و مستحکم برای نگهداری محصول می باشند و می توان گفت قفسه بندی برای جاگذاری محصول شما در مراکز خرید و فروشگاهی می باشند.
تبلیغات یکی از اساسی ترین ارکان جهت فروش بیشتر محصول می باشند در دنیای امروز با وجود تنوع برندها و محصولات متعدد تبلغات به شکل نو و جذاب باعث فروش بیشتر محصولات خواهد شد در این بین استندهایکی از بهترین نمونه های رسانه های تبلیغاتی برای مراکز خرید و فروشگاهی می باشندکه دقیقا در محل خرید قرار می گیرند و در لحظه باعث خرید مشتری خواهد شد.

کاربردهای استند تبلیغاتی

استندها انواع مختلفی دارند که از بین آنها استند تبلیغاتی , استند فروشگاهی، استندهای نمایشگاهی و ... قابل ذکر است. استندهای تبلیغاتی جهت استفاده در محیط های داخلی فروشگاه  ( indoor banner ) و جهت کاربرد در فضای باز  ( outdoor banner ) توسط گروه بومرنگ تولید می گردد.

از جمله ویژگی ها ومزیت های کاربرد استند تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قابلیت استفاده هم در فضای داخلی فروشگاه یا نمایشگاه (indoor) و هم در فضای خارجی محیط (outdoor).
  • مقرون به صرفه و اقتصادی می باشند.
  • قابل حمل و پرتابل هستند.
  • قابلیت تنظیم عرض، طول و ارتفاع را دارند.
  • دارای قابلیت نصب و جمع آوری راحت و سریع می باشند.
  • دارای تنوع بسیار زیادی از لحاظ جنس، ابعاد، طرح و ... هستند.
  • بر اساس نیاز مشتری و سطح تبلیغات شرکت تولید می شود.
  • باعث تبلیغات وسیع و ارزان و آسان محصول مورد نظر خواهند شد و به معرفی تجارت و کسب و کار با تمرکز در محل خرید می گردد.
  • با چاپ لوگو و مشخصات شرکت و یا حتی شعار تبلیغاتی شرکت بر روی استند تبلیغاتی ، باعث تبلیغ بسیار مؤثر و افزایش میزان فروش خواهد شد.

انواع استندهای تبلیغاتی

استند فروشگاهی رومیزی

محصولات استند رومیزی جهت تبلیغات در محل هایی همچون سوپرمارکت یا داروخانه استفاده می شوند تا بتوانند محصول یا خدمتی را به طیف گسترده ای از مخاطبان معرفی کنند و نمایش دهند.

استند فروشگاهی زمینی

استند تبلیغاتی ایستاده٬ به دلیل ابعاد بزرگتری که دارد٬ به صورت وسیعی در معرض دید عموم قرار می گیرد٬ از این رو٬ می تواند در معرفی و تبلیغات محصول نقش گسترده ای ایفا کند.

استندهای لوازم آرایش

این استندها با توجه به برند مورد نیاز مشتری ،طراحی می شود که علاوه بر ویژگی های تبلیغات و نمایش محصولات ،می تواند تاثیر بسزایی در زیباسازی فضای سالن های آرایشی،داروخانه،فضای نمایشگاه داشته باشد که شامل استند رومیزی برای انواع لوازم آرایشی و استند ایستاده برای انواع ست تست لوازم آرایشی می باشد .

استند لوازم تحریر
این محصول در اندازه ها و ابعاد مختلف ،با ایجاد ظاهری تمیز و مرتب روی میز و یا به صورت ایستاده،می تواند انواع مختلف لوازم تحریر و نوشت افزار را در خود جای دهد و در واقع آرشیوی از لوازم و وسایل مختلف را با چیدمانی منظم ایجاد می کند .