نیاز به بج سینه درپوشش های امروزی

چرا امروزه به طور غیر قابل باوری به بج سینه در پوشش خود نیاز دارید؟

ممکن است از خود بپرسید که آیا می توانید از کت و شلوار نسبتا قدیمی خود به عنوان پوشش مهمانی سال نودر شرکت خود استفاده کنید، قطعا در این مواقع به دنبال یک سری لوازم جانبی برای ایجاد تغییر در پوشش خود خواهید بود که پاسخگوی نیاز شما بج سینه می باشد

“بج سینه بخشی از مد امروزی برای شخصی سازی لباس و پوشش شما می باشد” نه تنها برای افرادی که به دنبال اجناس جدید و اصالت در پوشش می باشند بلکه برای افرادی که به دنبال پوشش شیک بوده و دوست دارند که متفاوت و شگفت انگیز به نظر بیایند، این گزینه کارساز خواهد بود.
در ادامه به بیان دلایلی می پردازیم که می تواند دلایل مقبولیت و پذیرش بج سینه به عنوان مد امروزی باشد……

بج سینه اصالت را به پوشش رسمی شما اضافه می کنند.

“بج های سینه یک روش مناسب برای شخصی سازی پوشش شما می باشند.”
استفاده از بج سینه یک روش ایده آل برای اصالت دهی به پوشش شما می باشد. اگر شما از پوششی یکسان با سایر افراد استفاده کنید، افزودن یک بج سینه به گوشه لباستان وجه تمایز و برتری شما نسبت به سایرین خواهد بود که این روش برای متفاوت دیده شدن بسیار کارساز می باشد.
بنا به گفته Jones “این روشی مدرن پیرو استفاده از ایده کلاسیک و سنتی دست بندهای جذاب می باشد و باعث می شود پوشش شما منحصر به فرد به نظر آید”.

بج سینه مجموعه ای از رنگ های سیاه در پوشش شما را در هم می شکنند.

اگر شما در تاریکی شب در بین 50 نفر دیگر در حال قدم زدن باشید، این بج های سینه ابعاد جدیدی به پوشش شما اضافه خواهند کرد که از سایرین متفاوت شوید.
بهتر است از مجموعه ای از بج ها سینه بر روی جیب پیراهن یا در جلوی لباس مجلسی زنانه خود به جای گوشواره و گردن بندهای سنگین و حجیم استفاده کنید. این اقلام تاثیرگذاری یکسانی خواهند داشت با این تفاوت که سبک تر و ظریف تر می باشند.

بج های سینه تنوع زیادی دارند.

شما از این اقلام می توانید بر روی هر لباسی استفاده کنید که از لباس های راحتی و ورزشی گرفته تا لباس های رسمی را شامل می شوند.
بنا به گفته Jones ، “شهرت بج های سینه ما به دلیل تنوع آنها می باشد، خانم ها می تواند یکبار یا چندین بار از آنها استفاده کنند و برروی لباسهای راحتی یا کت های رسمی و حتی کلاههای بافتنی خود از آنها بهره ببرند .
به علاوه، این بج های سینه مناسب برای همه سنین و سلیقه ها می باشند و حتی افراد بالای 50 سال نیز می توانند از آنها استفاده کرده و شگفت انگیز به نظر بیایند.

بیشترین تاثیرگذاری بج سینه با  کمترین هزینه

شما با نصب یک بج سینه بر گوشه لباس خود به سادگی می توانید یک لباس معمولی که برای شرکت می پوشید را به یک لباس رسمی باشکوه تبدیل کنید.
این روش جدید همچنین نیاز به صرف هزینه های بالا نیز نخواهد داشت، بر اساس گزارشات Lyst ، میانگین هزینه برای خرید یک بج سینه در حدود 20 پوند می باشد اما این عدد به دلیل پرطرفدار بودن بج سینه های ساده، ظریف و ارزان در مقایسه با بج سینه های گران تر می باشد.
میزان تقاضا برای ساخت بج سینه در 6 ماه اخیر در حدود 60% افزایش داشته است که به معنای روند صعودی این روش مد جدید می باشد.

 کیفیت کافی بج سینه برای استفاده خانواده سلطنتی

ملکه و شاهزاده کمبریج به همراه Sophie Countess در وسکس (Wessex) در میان افرادی از خانواده سلطنتی هستند که در بین عموم مردم اتحاد و همبستگی خود را با بج سینه اعلام کرده اند.
تاثیر این اقلام بر لباس آنها نیز دقیقا مشابه مردم عادی خواهد بود و نوآوری و خلاقیت را به پوشش های آنها اضافه می کند. باید اعتراف کرد که هرچند استفاده از گوشواره هایی بلند تا بر روی شانه ها یا گردن بندهای حجیم و سنگین ممکن است در هر موقعیتی مناسب نباشند اما استفاده از این بج سینه های ظریف همیشه یک گزینه مناسب محسوب می شوند.

استفاده بج سینه برای مردان

باید بج سینه و لوازم جانبی مناسب برای کت و شلوار خود داشته باشید

برای مردان لوازم جانبی زیادی در مقایسه با انواع وتنوع اقلام موجود برای زنان وجود ندارد.با این وجود که مردان لوازم جانبی کمتری دارند، همچنین باید با توجه به مناسبت و فرهنگ آنها را استفاده کنند. مردان باید به هنگام استفاده از لوازم جانبی بسیار مراقب باشند.
آنها همیشه باید در مواقع مناسب به لوازم جانبی مناسب مراجعه کنند. یکی از این لوازم جانبی در حال بازگشت به مد برای مردان، بج سینه یا کراوات است. این بج سینه ها آخرین لوازم جانبی مد برای مردان هستند و از کلیه لوازم جانبی دیگر پیشی گرفته اند و در تمامی چهار فصل سال قابل استفاده است.
این لوازم جانبی به عنوان یک بازگشت به عرصه مد در جهان مردان می توانند قلمداد شوند. پیش از این لوازم جانبی تنها برای زنان موجود بود اما اکنون طرح های تکامل یافته برای مردان ساخته شده است .طراحان لباس زیادی در حال کسب تجربه در این زمینه ساخت بجسینه می باشند.

این بج سینه ها لبه و مرزبندی جدیدی به لباس ها اضافه می کنند که موجب جلب توجه دیگران می شود. آنها در زمستان بهترین هستند. شما می توانید از این بج سینه ها بر روی پالتو، ژاکت، کت و غیره استفاده کنید. بج سینه یک لوازم جانبی بسیار خوب برای استفاده است. این شخصیت شخص را تقویت می کند و به جذابیت فرد استفاده کننده اضافه می کند. بج های سینه با استفاده از فلزاتی مانند نقره، طلا و گاهی اوقات برنز طراحی و ساخته می شوند. فلزات دیگر نیز در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند.در طراحی برای مردان، اغلب از زرق و برق و جلوه با شکوه اجتناب می شود. در غیر این صورت می توان آنها با سنگ های قیمتی، الماس و سنگ های دیگر تزئین کرد.

امروزه شهروندان کلان شهرها هراسی از پیروی از آخرین مدها ندارند و جسورانه و هوشمندانه آماده استفاده از آخرین مدهای روز هستند که یکی از آنها بج های سینه است. هیچ کس فکرش را نمیکرد که این لوازم جانبی دوباره به دنیای مد بازگردند. اما هم اکنون آنها در دنیای مد حضور دارند و مردم نیز تمایل به استفاده از آن را نیز دارند. بج های سینه های برنزی و فلزی تصویر هوشمندانه ای به مردان می دهد. مردانی که عاشق لوازم جانبی طلا هستند، می توانند آن را به طور شخصی سفارش دهند. طراحان، بج های سینه شخصی را به طور سفارشی برای مردان می سازند.

به عنوان یک سبک در حال ظهور جدید برای مردان، بج سینه ها یک لوازم جانبی کامل برای خودنمایی و جلوه کردن است. اگر یک بج سینه در یک مهمانی داشته باشید، بسیار هوشمند و شیک به نظر خواهید آمد. این یک دیدگاه کاملا جدید به شخصیت و ظاهر شما از دید دیگران اضافه خواهد کرد.

بج سینه ها بر روی کت و شلوار عروسی همانند شکر روی شیرینی خواهد بود که جلوه جدیدی به لباس شما خواهد داد. شما همیشه می توانید بج سینه شخصی مد نظرتان را برای عروسی سفارش دهید. این یک ایده بسیار هوشمند است که یک بج سینه شخصی برای عروسی خود داشته باشید که نشانگر سبک شخصیتی شما خواهد بود.
شما همیشه می توانید بج سینه خود را بر روی ژاکت و کت خود نصب کنید. زمستان بهترین فصل برای این کار است. با این کار می توانید یک نشانه از زرق و برق و سبک به کت زمستانی معمول خود اضافه کنید. این باعث می شود کت معمولی شما کاملا متفاوت و شیک به نظر برسد.

هنگام رفتن به مهمانی اندکی خلاق باشید و لوازم جانبی دیگر در کنار بج سینه استفاده کنید تا آن را برجسته تر کند. شما می توانید زنجیر کوچکی به بج سینه خود اضافه کنید. شما همچنین اگر می خواهید ظاهری برجسته تر داشته باشد می توانید از زنجیرهای بزرگتر استفاده کنید. شما هم می توانید از ترکیب مس و نقره یا طلا استفاده کنید یا اینکه از طرح های نقره و طلای خالص بهره ببرید. استفاده از یک ، دو یا سه رنگ در کنارهم همگی امکان پذیر می باشد اما این کار را باید با توجه به طرح و رنگ لباس خود انتخاب کنید تا ظاهری با شکوه به آن دهد.

اگر از یک سنجاق سینه به صورت منظم و مداوم استفاده کنید، به سبک و شیوه پوشش شما تبدیل خواهد شد. این یکی از جدیدترین و به روز ترین لوازم جانبی محسوب می شود که می توانید با آن خودنمایی کنید. بنابراین تعدادی از آنها را متناسب با پوشش خود انتخاب کرده و دیگران را مجذوب خود کنید.