خدمات مجموعه طراحی ،چاپ و  تبلیغات دنیا ی نو در این بخش شامل تایپ،صفحه آرایی،پرینت سیاه و سفید ،پلات لیزری و رنگی ،ریسوگراف ،کپی،کپی رنگی،صحافی(برش،ترتیب،سرچسب،دوخت)می باشد.

I ) تایپ:

تایپ مطالب کتب ، کلیه امور اداری ادارات ، کارخانجات و بولتن های مشاغل در مرکز تخصصی تایپ دنیای نو در سریع ترین زمان انجام می گیرد.

                                     

        

II)صفحه آرایی:

صفحه آرایی علم روش آراستن یک کتاب یا صفحه است مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو تخصصی ترین مرکز تایپ و صفحه آرایی می باشد.

                                                             

III)پرینت سیاه و سفید و رنگی:

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیا ی نو دارای پیشرفته ترین دستگاههای پرینت سیاه و سفید و رنگی می باشد و ارائه دهنده خدمات پرینت با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت می باشد .                                                

IV)پلات لیزری و پلات رنگی :

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو با استفاده از فناوری روز و با داشتن دستگاههای پیشرفته امکان ارائه خدمات پلات رنگی و لیزری را داشته و با قیمت مناسب توانسته تیمی خلاق در زمینه کارهای چاپی داشته باشد.

          

V) ریسوگراف:

ریسوگراف  دستگاهی است مانند کپی که در مقایسه با آن از هزینه پائین تری برخوردار است و سرعت بیشتری دارد ولی در مقایسه با چاپ در تعداد بالا مقرون به صرفه نمی باشـد.در دسـتگاه ریـسوگراف چـاپ از یک تا 4 رنگ تفکیکی در ابعاد  A5تا A3 و پاکـت نامه انجام می شود و بهـتر است رنـگها به صورت تفکیکی باشد.

VI) کپی رنگی :

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو با استفاده از دستگاههای پیشرفته و نیروهای متخصص توانسته خدمات دفتر فنی مانند کپی رنگی را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه دهد .

VII) صحافی شامل برش , ترتیب , سرچسب , دوخت و ...

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو سریعترین مرکز صحافی کتاب،تقویم،سررسید،کاتالوگ،و ...می باشد که خدمات صحافی شامل برش،ترتیب،سرچسب،دوخت،منگنه و ... را انجام می دهد.

     

جهت اطلاع از لیست قیمت صفحه آرایی،تایپ،پرینت سیاه و سفید و رنگی،پلات رنگی و لیزری،ریسوگراف،صحافی با مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس حاصل نمایید.