نشست خبری و رونمائی و برگزاری نمایشگاه و سمینارو...

برگزاری نشست خبری:

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو  توانائی برگزاری نشست خبری جهت معرفی کالا ، خدمات ، محصول ، اثری هنری و ... را در فضائی بسیار موثر با (حضور نمایندگان رسانه ها ، مجلات ، خبر گزاریها ، سایتها و ...) را دارد ، لازم به ذکر است نشست خبری بهترین ، موثر ترین و سریعترین ابزار معرفی و رسانه ای کردن یک خبر می باشد .

                                    

                                               

 افتتاحیه و رونمائی :
مجموعه طراحی، چاپ و تبلیغات دنیای نو توانائی برگزاری مراسم افتتاحیه و رونمائی جهت ارائه و بازاریابی در سالن های کنفرانس و هتل ها و محل های کسب را دارد در مراسم رونمائی افراد مرتبط با موضوع محصول و یا خدمات دعوت می شوند که معمولا منجر به بازاریابی و عقد قرارداد می گردد.

                                 

                           

 در مجموعه دنیای نو امکان دعوت از مجریان معروف صدا و سیما و خوانندگان کشور و دعوت از گروه های موسیقی معروف ایرانی وجود دارد.با تهیه هدایا و وسایل جانبی مانند گل آرایی، بادکنک آرایی و نور پردازی به هر چه بهتر و با شکوه شدن مراسم افتتاحیه و رونمایی کمک خواهیم کرد.

           

                                              

  برگزاری نمایشگاه ،سمینار ،کنفرانس و کنسرت

مجموعه طراحی چاپ و تبلیغات دنیای نو مجری برگزاری همایش ها ،جشنواره ها جشن ها و آماده همکاری با سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی در سراسر کشور می باشد .

در مراسم سمینار ،همایش ،کنفرانس و ...با توجه به اهداف آن سازمان تبادل اطلاعات و ارائه نظر ها در از بین بردن مشکلات کارائی دارد لذا دنیای نو با هر چه بهتر برگزار کردن این مراسم باعث ایجاد اتحاد و روابط بین پرسنل و مدعوین خواهد شد.