بازاريابی جهت فروش و پخش محصولات و يا ارائه خدمات

پس از بررسی و تصویب بودجه با توجه به ابزارهایی که در قسمت های بعدی این کاتالوگ بیان گردیده است,این موسسه اقدام به بازاریابی محصولات و خدمات به کارخانجات ، کارگاه ها و یا موسسات خدماتی مینماید که مسلما در این جهت هدف تداوم کار ,بازگشت سرمایه و سود دهی مدنظر می باشد و با توجه به اینکه این مرحله قسمت اجرایی میباشد از اصلی ترین قسمتهای کاری یک واحد تبلیغاتی است.

در بخشهای بعدی انواع روشهای بازاریابی شمرده شده است.با توجه به بیان حالتهای مختلف تبلیغات با این روش ها آشنا خواهید شد. در بازاریابی تبلیغات انجام فعالیت بسیار مهم میباشد ، اصولا در کشور ما مشاغل به سه نوع:

الف)تولیدی

ب)خدماتی

پ)سرمایه گذاری

تقسیم بندی می گردد.هر کدام از این بخشها به زیر مجموعه های گسترده ای تقسیم می شود,لذا روش بازاریابی شغلی با شغل دیگر متفاوت می باشد.به طور مثال معرفی و بازاریابی یک رستوران سنتی با یک فست فود  که هر دو در یک زیر مجموعه هستند بسیار متفاوت است که این واحد تبلیغاتی با توجه به تجربیات خود شما را در این مسیر راهنمایی می نماید.

در نهایت باید بگوییم که تبلیغات وقتی موثر است که تداوم داشته باشد.به طور مثال شرکتی مانند کوکاکولا هنوز هم پس از تقریبا یک قرن ارائه کالا به تبلیغات 35% می پردازد و تداوم خدمات باعث جلب نظر مشتریان جدید  و تداوم همکاری با مشتریان قبلی می گردد.

ابزارهای بازاریابی به 8 بخش ذیل تقسیم میگردند:

 

مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو آمادگی ارائه خدمات مشاوره ای و اجرائی را در 8 فصل فوق را به شما عزیزان دارد.

         دنیای نو ارائه دهنده خدمات مشاوره تبلیغات ,بودجه بندی تبلیغات می باشد.                    دنیای نو ارائه دهنده خدمات مشاوره تبلیغات ,بودجه بندی تبلیغات می باشد.

 

 یکی از زمینه های فعالیت موسسه دنیای نو علاوه بر تبلیغات جهت بازاریابی و فروش توسط مشتری پخش مستقیم کالا و فروش محصول توسط شرکت های پخش بزرگ و برگرداندن اصل سرمایه و سود مربوط پس از کسر هزینه های پخش میباشد که مسلما زمانیکه پخش موثر و قوی انجام پذیرد , تولید کننده فقط در فکر تولید بهتر می باشد و روز به روز ارزش محتوائی کالای تولید شده افزوده خواهد شد و خود به خود باعث جلب نظر مشتریان و تقاضای بیشتر میگردد با توجه به اینکه پخش , اصولا پر هزینه و زمانگیر میباشد انجام پخش کالا خود معزل بسیار بزرگی جهت تولیدکنندگان محترم هست.مجموعه طراحی،چاپ و تبلیغات دنیای نو با توجه به روابط قوی با شرکت های پخش این مشکل را نیز حل نموده است و پخش با تضمین فروش بسیار بالا را برای شرکت ها تعهد مینماید.

البته بایستی در پخش محصولات به میزان کالای تولیدی,موضوع کالا و کیفیت آن توجه داشته باشیم.

هر کالا محل پخش مناسبی دارد و این موسسه تمامی موارد جهت پخش خوب را شامل محل پخش,میزان پخش,کیفیت کالا,lمقدار ماندگاری,مقدار تولید,بسته بندی,حجم تبلیغات مورد نیاز و .....را در یک پکیج مناسب به تولید کنندگان محترم پیشنهاد مینماید.

جهت دریافت تعرفه بازاریابی و پخش یا فروش محصولات با مجموعه طراحی ،چاپ و تبلیغات دنیای نو تماس بگیرید.